fbpx

Діва

На перший погляд Діви здаються багатьом загрузлими в матеріальних проблемах і побутових дрібницях, але це враження оманливе. Просто ці люди надзвичайно уважні і мимоволі відзначають недосконалості цього світу, особливо в тих областях, де виправити ситуацію в їхніх силах. Саме тому середньостатистична Діва печеться про чистоту в будинку – подібно Маленькому принцу, людина цього знаку намагається привести в порядок свою планету, а якщо це неможливо, то хоча б належний йому куточок.

В більшості своїй Діви розумні, причому наділені як логікою, так і інтуїцією, але часто дуже критично настроєні по відношенню до світу і оточуючих і дозволяють собі уїдливі зауваження, через які втрачають друзів і близьких людей.

Діви мають власну точку зору на багато питань, але беруться відстоювати її тільки в суперечці з гідними і цікавими супротивниками; стрясати повітря, доводячи свою правоту людині дурній і неінтелігентній, вони не стануть.

Більшість Дів привабливі зовні і могли б бути просто чарівними, якби захотіли. Але людям цього знаку властиво триматися в тіні, не привертати до себе уваги, тому їх часто недооцінюють, особливо ті, хто погано знає.

Зазвичай Діви дуже спокійні й врівноважені, але з цього стану їх легко виводять прояви вульгарності, грубості і дурості. Стикаючись з ними, Діви як ніби втрачають звичну систему координат; найбільш стримані в такому випадку поспішають втекти від джерела подразнення, інші ж рвуться в бій, не шкодуючи сил.

Діви володіють розвиненим почуттям обов’язку і дуже розумно витрачають гроші, намагаючись нікому не бути зобов’язаними.

Чоловіки-Діви володіють потужною внутрішньою силою, але при цьому почувають себе покірними долі і рідко зважуються на відчайдушні вчинки. Вони володіють відмінною пам’яттю і, на відміну від більшості інших чоловіків, дуже уважні до дрібниць.

Жінки-Діви зазвичай скромні й сором’язливі. Часто здаються позбавленими недоліків і вміють утримуватися від засуджених суспільством вчинків, але це не головні їхні переваги. Серед Дів зустрічаються жінки з важким характером, але й вони відрізняються ясним розумом, відмінним смаком і пристрасністю душі.