fbpx

Козеріг

Наполегливість і честолюбство під час досягнення високої земної мети (у кар’єрі чи у фінансовій сфері), егоїстичність і обережність. Організаторський талант, практичність і ощадливість. Здатність виконувати важку працю, що вимагає терпіння і поступового прогресу. Наділені цінним умінням вичікувати, щоб у потрібний момент швидко досягти бажаної мети.

Вибравши ціль, вони не прагнуть скоріше реалізувати її, а придивляються, цікавляться доступною інформацією, що відноситься до справи. Вони розраховують кілька ходів наперед, але все одно страхуються на всякий випадок. Козеріг не поспішає з прийняттям рішення, гарненько все обмірковує, беручи до уваги чинне законодавство і всілякі інструкції. Весь свій талант він може проявити на керівній посаді. Якщо Козеріг за щось береться, то чітка структура, якість та своєчасне виконання роботи – гарантовані.

Козероги добре діють у комерційній сфері і там, де є рахунок і накопичення. Повільно просуваються по життєвій драбині, напрочуд наполегливі і вперті. Вони вмілі критики, допомагають тим, хто в біді; люблять подорожувати. Проте інколи вони можуть бути дуже зрозумілі й бездушні. Часто їхні партнери значно старші, ніж вони (впливі Сатурна). Народжений під знаком Козерога – чудовий працівник, дуже прив’язаний до матеріальної (фінансової) сторони життя (стихія землі), але цікавиться філософією і вірить у долю. У житті такі люди зазвичай змінюють рід занять, зазнають невдач, але швидко відновлюють своє становище.

Козероги можуть бути різкі в критиці і висловлюваннях, але все ж вони занадто розумні, щоб створювати собі проблеми і шукати ворогів. Вони можуть вміло маніпулювати почуттями оточуючих. Вони можуть дозволити комусь вирватися вперед, але до фінішу вони прийдуть першими. Вони обережні, вважають, що імпульсивність, пристрасть, гнів, ревнощі і лінь лише заважають у досягненні мети. Навіть романтичні представники цього знаку не дозволяють собі надто бурхливих емоцій, намагаються зберігати стриманість.

Вони довго роздумують, перш ніж вступити в шлюб. Рідко коли Козеріг пов’язує себе узами шлюбу з людиною без становища в суспільстві, але це зовсім не з розрахунку, вони просто вважають розумним забезпечувати собі життя і готувати безхмарну старість.