Бучанські школярі долучилися до акції «Монетки дітям»
Учні Бучанської початкової школи № 9 долучилися до акції «Монетки дітям». Про це повідомили у пресслужбі Бучанської міської ради.
Як стало відомо, акція анонсована Національним банком України та благодійним фондом «Таблеточки». За даними НБУ, зібрані монети номіналом 25 копійок будуть використані для допомоги онкохворим дітям.
Учні 2-А класу отримали грамоту за участь у добрій справі від БФ «Таблеточки» та Національного банку України.









Всього комментарів: 0