Цього тижня знову вимикатимуть світло
Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» в Ірпені опублікувала графік відключення світла за такими адресами:
14 лютого – вул. Українська з 10:00 по 16:00.
16 лютого – вул. Київська, Виговського, Пушкінська, Чехова, Давидчука, Капітана Зайцева з 9:00 по 15:00;
вул. Грибоєдова, Д. Попова, Кірічека, 8 Березня, Троїцька, Д. Паламарчука, Центральна, Східна, Громадянська з 9:00 по 17:00;
вул. Українська з 10:00 по 16:00.








Всього комментарів: 0