Ірпінчанка взяла участь у семінарі «Зима, що нас змінила»
Ірпінчанка Марина Забавська взяла участь у обласному семінарі «Зима, що нас змінила». Про це повідомили у пресслужбі Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.
Як повідомляється, Марина Забавська презентувала дослідницько-пошукову роботу «Герої не вмирають, пам’яті Дмитра Максимова».








Всього комментарів: 0