З інтервалом до 40 хвилин і на певних відрізках: влада Києва розповіла, як працює метро
Столичний метрополітен працює у режимі перевезень. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Як курсують поїзди:
Червона лінія: від ст. “Шулявська” до ст. “Університет”
Синя лінія: від ст. “Героїв Дніпра” до ст. “Теремки”. Без зупинки на станціях “Майдан Незалежності” та “Площа Льва Толстого”.
Зелена лінія: від ст. “Сирець” до ст. “Видубичі. Без зупинки на станціях “Палац спорту”, “Кловська”, “Золоті ворота”. Також працює ділянка “Славутич” – “Червоний хутір”.
Орієнтовний інтервал руху: 40 хвилин.
Звертаємо увагу, що графік роботи може оперативно змінюватися за необхідності.
Станції метро також продовжують працювати як укриття.
Зазначимо, що комендантська година не скасована. Із 28 лютого вона буде тривати, як було визначено раніше, — із 22:00 до 7:00.








Всього комментарів: 0