В Ірпені евакуювали жінок і дітей (відео)
Сьогодні в Ірпені евакуювали жінок і дітей. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebook (відео).
«Сьогодні ми знову евакуювали жінок і дітей з Ірпеня до київського залізничного вокзалу. На щастя, все пройшло добре. Тим часом, ворог продовжує обстрілювати наше місто, страждає мирне населення. Але ми нікому не віддамо наш Ірпінь! Це наша земля! Слава Україні!», -зазначив Олександр Маркушин.








Всього комментарів: 0