Перший російський полонений зізнався, що їхав на війну, а не на «навчання»
Перший російський полонений зізнався, що їхав на війну, а не на «навчання». Про це повідомили у пресслужб СБУ.
На захоплення Харкова окупантам дали три дні.
«Була команда захопити місто, окупувати всі основні дороги, перекрити виходи цивільних і зайняти Харків. Також мали дозвіл відкривати вогонь по мирному населенню і всім жителям міста», – говорить полонений начальник взводу.
Проте втілити путінську забаганку не вдалося — з цілого взводу загарбників вижив лише офіцер на відео та один із солдатів. І лише тому, що вони здалися в полон.
«Тепер усі поставлені перед ворогами задачі вивчають і документують слідчі та контррозвідники СБУ», — повідомили у Службі безпеки.








Всього комментарів: 0