Російські окупанти окопуються під Бородянкою і Гостомелем
Російські окупаційні війська риють ями із земельними укріпленнями довкола своєї техніки на північний захід від Києва.
Вириті ями з укріпленнями помітили на позиціях росіян біля села Озера та довкола аеропорту ДП «Антонов» у Гостомелі.
Крім того, додаткову військову техніку із земляними укріпленнями помітили далі на північний захід у Бородянці й Здвижівці.
Джерело: pravda.com.ua








Всього комментарів: 0