Ірпінь отримає від азербайджанської діаспори в Україні медикамети. Олександр Маркушин подякував за допомогу місту
Ірпінь отримає від азербайджанської діаспори в Україні медикамети. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин у своєму Telegram.
«Ніколи не втомлюсь дякувати усім, хто зараз допомагає нам протистояти ворогові та рятувати мешканців Ірпінської громади. Сьогодні висловлюю щиру вдячність нашим добрим друзям – азербайджанській діаспорі в Україні і, зокрема, особисто голові Конгресу київських азербайджанців Олегу Крапівіну! Вже з дня на день медикаменти, що ми отримали від них, надійдуть ірпінцям, які цього потребують. Дякуємо», – написав очільник міста.
Отримуйте ще більше цікавих та оперативних новин – підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та на Telegram-канал.








Всього комментарів: 0