Ірпінь обстріляли з «градів» (відео)
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин повідомив, що сьогодні Ірпінь обстріляли ракетами системи «Град». Відеофіксацію злочину очільник міста опублікував на своїй сторінці у Facebook.
«Сьогодні російська нечисть обстріляла Ірпінь з «градів». На них чекає гідна відповідь наших захисників!», – підкреслив мер Ірпеня.
Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0