Олександр Маркушин: Ірпінь отримав другу станцію супутникового інтернету Starlink
Ірпінь отримав другу станцію супутникового інтернету Starlink від компанії Space X, а на днях має приїхати третя. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин у своєму Telegram.
«Отримали вже другу станцію супутникового Інтернету Starlink від компанії Space X. А днями має прибути третя! Це означає, що зв’язок між нашими захисниками, волонтерами, медиками та всіма тими, хто зараз веде боротьбу проти окупанта і захищає Ірпінську громаду буде ще надійнішим. Дякую особисто Анару Рафієву, Єгору Стефановичу та Павлу Павловичу за такі надзвичайно важливі сьогодні подарунки для Ірпеня», – написав очільник міста.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0