Влада Ірпеня отримала відзнаки РНБО
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та представники його команди отримали відзнаки Ради національної безпеки і оборони України за вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України (відео). Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Віолетта Дворнікова на своїй сторінці у Facebook.
«Наша команда на чолі з Олександром Маркушиним, отримала відзнаки Ради національної безпеки і оборони України за вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, професіоналізм, активну громадську позицію, самовіддану благодійну та гуманістичну діяльність. Сьогодні відмітили не усіх, нас набагато більше! Від усього серця Дякую всім, хто поруч і переживає ці 52 дні війни з нами!», – зазначила вона.
Нагадаємо, Ірпінь звільнили від окупантів 28 березня, наразі місто повертається до звичного життя.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.









Всього комментарів: 0