У Михайлівці-Рубежівці прийматимуть заяви на матеріальну допомогу
Завтра, у Михайлівці-Рубежівці на вул. Шкільна, 1 прийматимуть заяви на матеріальну допомогу для місцевих, які пережили російську окупацію. Про це повідомили у пресслужбі сільської ради Михайлівки-Рубежівки.
«Завтра з 9:00 години в приміщені сільської ради, будуть працювати адміністратори ЦНАП, які прийматимуть заяви на матеріальну допомогу для людей які в період ОКУПАЦІЇ постійно проживали в селах Михайлівка-Рубежівка та Забуччя», – зазначили у пресслужбі.
Як стало відомо при собі потрібно мати:
- паспорт
- ідентифікаційний код
- пенсійне посвідчення (при наявності)
- інвалідне посвідчення
- свідоцтво про народження дітей (якщо є діти).
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0