Художник із Макарівщини отримав найвищу державну нагороду
Український художник Анатолій Марчук із Макарівщини отримав найвищу державну нагороду «За творчі здобутки». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
«Був удостоєний найвищої державної нагороди Національної спілки художників України, медалі «За творчі здобутки». Дякую керівництву НСХУ за високу оцінку моєї творчості», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Українські художники намалювали купюри із зображенням звірств у Бучі.
Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0