У Гостомелі погасили поштову марку «Українська мрія»
У Гостомелі погасили поштову марку «Українська мрія», пише Громадське радіо.
Спецпогашення проводив заступник голови київського товариства філателістів Вадим Іщенко.
До відділення пошти прийшли близько пів сотні людей, українських захисників пропускали без черги.
Продаж марки запустили 28 червня, тираж складає 3 млн екземплярів. Придбати марку можна у відділеннях «Укрпошти» або в онлайн-магазинах.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.
<\/div>








Всього комментарів: 0