Поліцейські Київщини виконали гімн України на зруйнованому Романівському мосту (відео)
Поліцейські Київщини виконали гімн України на зруйнованому Романівському мосту. Відповідне відео опублікував очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.
Нєбитов привітав, з Днем Національної поліції України, та додав «в цей надскладний для нашої Батьківщини час, ви гідно несете службу та стоїте на варті безпеки громадян. Дякую кожному поліцейському за мужність, стійкість і незламність. Служіть з честю, адже разом ми робимо нашу перемогу ближчою».








Всього комментарів: 0