Австрійський архітектор Герхард Хаузер допоможе відновити Ірпінь
Австрійський архітектор Герхард Хаузер допоможе відновити Ірпінь, зокрема, він візьметься за проектування міського артцентру. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин у Telegram.
Як стало відомо, Герхард Хаузер знаний у Європі своїм екологічним підходом до будівництва. У більшості його проектів переважають природні матеріали, а також часто грамотно використовується вторинна сировина. Все це для нас є вкрай важливим для подальшого успішного розвитку Ірпеня.
«Щиро вдячний за допомогу в організації зустрічі з Герхардом Хаузером та інших міжнародних перемовин волонтерці Оксані Тищенко. Працюючи суддею Північного апеляційного господарського суду, вона з перших днів війни приєдналася до роботи Гуманітарного штабу Ірпеня та координувала переговори щодо міжнародної допомоги постраждалому Ірпеню – місту, яке зупинило ворога по дорозі на столицю України», – зазначив мер міста.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0