У сквері Миру розпочали демонтаж розбитого дитмайданчика
У сквері Миру розпочали демонтаж розбитого дитячого майданчика. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Андрій Літвінов на своїй сторінці у Facebook.
«За вашими зверненнями КП «Управління благоустрою міста» розпочали демонтаж розбитого дитячого майданчика в сквері Миру», – написав він.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0