17:01/Ірпінь
Медзаклади Приірпіння отримали продуктові набори від благодійників
Вівторок, 13 Вересня 2022 | 12:00
Медичні заклади Приірпіння отримали продуктові набори від благодійників. Про це повідомив військово-медичний капелан УГКЦ, протоієрей Віталій Воєца на своїй сторінці у Facebook.
«Незважаючи на осінні погодні умови (і понеділок), ми завітали у чотири медичні заклади Київської обл. і передали ПРОДУКТОВІ НАБОРИ для потреб та часткової підтримки функціонування цих установ. Як завжди ми мали чудову нагоду для спілкування, зустріч з Медиками та пацієнтами, а особливо ми раділи успіхам кожного медичного закладу, який завдяки його керівникам, працівникам та добродіям, продовжує свою роботу після важких часів руйнації від рук російських окупантів та злочинців», – написав він.
Віталій Воєца зазначив, що продуктові набори доставили:
- КНП «Київський Обласний Центр МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я», смт.Ворзель;
- КНП «Київська Обласна Лікарня <ХОСПІС», смт.Клавдієво, Бучанського р-ну;
- БОРОДЯНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПСИХО-НЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ з геріатричним відділенням, м.Бородянка;
- Амбулаторію Сімейної Медицини № по вул. Северинівська, м. Ірпінь.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці уFacebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0