Олексій Кулеба: Київщину атакували дві хвилі дронів-камікадзе
Київщину атакували дві хвилі дронів-камікадзе. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».
Він зазначив, що з 6:30 була атака дронів-камікадзе, причому їх було дві хвилі.
«З 6:30 ранку в Київській області була повітряна тривога, але працювала ППО – у нас в області прильотів і руйнувань немає. Ситуація спокійна, стабільна. Злагоджена робота протиповітряна оборона», – сказав голова Київської ОВА.
Кулеба зауважив, що наразі ворог спрямовує свої зусилля саме на об’єкти критичної інфраструктури.
«У нас підсилена оборона області, створені додаткові засоби, але війна триває, і небезпека обстрілів залишається», – підсумував Олексій Кулеба.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0