Біля дитсадка «Смайлик» горів трансформатор: у мікрорайоні не буде світла
Біля дитсадка «Смайлик», що у Стоянці горів трансформатор. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин (відео).
«Через перевантаження загорівся трансформатор біля дитсадка «Смайлик», що у Стоянці. Пожежу вже ліквідовано. Але через це певний час не буде світла в тому мікрорайоні. Прошу мешканців набратися терпіння! Аварійна бригада візьметься за відновлення з самого ранку», – написав мер міста.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0