Пологовий будинок в Ворзелі закрили на карантин
Пологовий будинок Ірпінської центральної лікарні у Ворзелі закрили на карантин через виявлення випадку захворювання на COVID-19.
Протягом двох тижнів пологовий буде закрито на карантин. Вагітні мешканки Приірпіння будуть направлені на пологи у Бородянську центральну районну лікарню.








Всього комментарів: 0