fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Київщина продовжує підготовку до опалювального сезону

Вівторок, 02 Липня 2024 | 17:51

У Київській ОВА відбулось третє засідання регіонального оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до зими. Нарада відбулась під головуванням першого заступника голови КОДА Миколи Бойка.

Серед учасників наради — представники Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», АТ «Київоблгаз», Держенергонагляду, ГУ ДСНС України в Київській області, Державної служби з питань праці, ПрАТ ДТЕК «Київські регіональні електромережі», профільних департаментів КОВА та територіальних громад.

Під час засідання розглянули нагальні питання щодо підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, обговорили питання необхідності та можливості встановлення сонячних електростанцій, когенераційних установок, генераторів та інших джерел альтернативного живлення.

«Наголошую, що вже завершився перший місяць літа. Всі прекрасно розуміють, що в умовах війни маємо бути готовими до різного розвитку подій. Зараз маємо час для того, щоб напрацювати рішення та реалізувати заплановане, аби мешканці Київщини не залишилися без тепла взимку», — зазначив Микола Бойко.

Під час засідання перший заступник доручив територіальним громадам актуалізувати та надати інформацію про об’єкти, де можливо та необхідно встановити сонячні електростанції.

«Також нагадую про можливість укладення ЕСКО-договорів — це прекрасна альтернатива отримати незалежність в питаннях електропостачання та згодом отримати власну сонячну електростанцію, яка буде приносити прибуток. Крім того, територіальні громади мають провести відповідну роботу з підприємствами та установами щодо питань переходу на імпортну електроенергію. Це дасть змогу не лише бути незалежними від вимушених відключень, а й допомогти розвантажити систему», — додав Микола Бойко.

Також, під час засідання штабу заслухали відповідальних осіб щодо проведення роботи з повірки лічильників державних установ. Наразі вже повірено 35% усіх лічильників. Територіальні громади та бюджетні підприємства отримали доручення завершити цю роботу до 1 вересня.

Крім того, під час засідання учасники заслухали представника Київського офісу ДП «Ліси України» щодо заготівлі дров для комерційних установ та населення задля сталого проходження опалювального сезону. Наразі, найбільша кількість заявок надходить від Білої Церкви, Борисполя та Богуслава. Територіальні громади мають в короткі строки актуалізувати потребу та подати заявки, щоб вчасно забезпечити твердим паливом своїх мешканців.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Понеділок, 08 Вересня 2025
13:01

В Ірпені привітали адміністраторів ЦНАПу з професійним святом

Сьогодні з нагоди професійного свята привітали адміністраторів ЦНАПу. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський. ...

П’ятниця, 16 Грудня 2022
9:00

В Ірпені демонтують будинку в мікрорайоні БКЗ, а на його місці збудують новий

В Ірпені демонтують будинку в мікрорайоні БКЗ , а на його місці збудують новий. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин ...

П’ятниця, 24 Грудня 2021
10:14

Які сайти найчастіше відвідували українці у листопаді 2021 року?

Компанія Kantar CMeter опублікувала рейтинг найпопулярніших в Україні сайтів за листопад 2021 року. Новий звіт свідчить, що «Чорна п'ятниця» ...

П’ятниця, 04 Березня 2022
8:35

150 радіостанцій одночасно транслюватимуть пісню Джона Леннона заради миру в Україні

У п’ятницю, 4 березня, о 09:45 за київським часом близько 150 громадських радіостанцій по всій Європі увімкнуть у своїх ефірах пісню Джона ...