В Ірпінській ОТГ безкоштовно надаватимуть житло літнім людям, які його втратили
У Ірпінській ОТГ безкоштовно надаватимуть житло літнім людям, які його втратили. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.
Управління праці та соціального захисту Ірпінської міської ради зазначили, що благодійний фонд «До України з любовʼю» запрошує людей пенсійного віку, котрі втратили житло під час війни, безкоштовно проживати у санаторії Ворзеля. Пансіонат обладнаний усім необхідним для проживання людей.
Для участі у програмі необхідно заповнити анкету за посиланням.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0