У цю суботу ірпінців пригощатимуть
У суботу, 27 червня, до Ірпеня завітає Асоціація мусульман України зі своїм благодійним проєктом «Годуємо країну. Смак Українського Криму». Про це повідомила в.о. Ірпінського міського голови — секретар ради Анжела Макеєва.
На центральній площі міста всіх охочих пригощатимуть кримським пловом. Початок — об 11:00.
«Усі ми знаємо, що найсмачніший плов — у Криму. Тож цієї суботи кожен охочий зможе скуштувати справжній кримський плов, відчути гостинність кримськотатарського народу та ближче познайомитися з культурою українського Криму», — зазначає Анжела Макеєва.
У разі оголошення повітряної тривоги всі активності призупинять. Учасників і гостей просять пройти до найближчого укриття за адресою: вул. Шевченка, 5 — підвальне приміщення поруч із РАЦСом.








Всього комментарів: 0