Максима Степанова звільнили з посади міністра охорони здоров’я
Міністра охорони здоров’я Максима Степанова відправили у відставку. За це проголосували 292 депутата, представники усіх фракцій та груп.
Подання на звільнення міністра надійшло від прем’єра Дениса Шмигаля ще минулого тижня.
До кінця залишалося інтригою, чи знайдуться голоси для відставки. Міністр добровільно звільнятись категорично не хотів, попри те, що піти його просив президент Володимир Зеленський.
Багато експертів звертали увагу, що у день голосування з’явились низка листів від місцевих лікарень та медичних профспілок, які нібито за власним бажанням стали на захист міністра.








Всього комментарів: 0