Сміттєзвалище у Горенці приведуть в порядок
Сміттєзвалище, що знаходиться у селі Горенка, приведуть у відповідність до екологічних норм. Голова Гостомельської громади Юрій Прилипко підписав меморандум про співпрацю з ТОВ «Рекультвація», яка здійснює на тій території господарську діяльність. Про це повідомили у пресслужбі селищної ради.
Як зазначається, організація до 15 листопада 2021 року бере на себе зобов‘язання:
- надати висновок екологічного аудиту щодо здійснюваної господарської діяльності;
- облаштувати заїзд та виїзд через провулок Річковий до місцяпровадження господарської діяльності (провести гірничо-технічну рекультивацію земельної ділянки)
- провести роботи для унеможливлення витоку забрудненої води з місця провадження господарської діяльності, встановлення необхідного обладнання тощо.
Нагадаємо, до наступної весни у Гостомелі облагородять центральне озеро.








Всього комментарів: 0