Опалення в Ірпені планують включити вже наступного тижня
Наступного тижня планують запустити опалення для ірпінської громади. Про це на засіданні виконкому міської ради повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин, пише ITV.
Я повідомлялося раніше, 11 жовтня 2021 року, усі дитячі садочки Ірпеня почали отоплюватися, окрім одного – «Бджілка», що підключений до міської котельні, звідки теплопостачання роздають і для населення Ірпеня.
«Поки ще ніхто в нашій області для населення не ввімкнув опалення, але ми зараз готуємо рішення – плануємо з наступного тижня дати розпорядження і, відповідно до погодних умов, включати тепло населенню. Так само запрацює й опалення в садочку «Бджілка», – підкреслив Олександр Маркушин.








Всього комментарів: 0