Ірпінська школа №1 отримала обладнання, що змінює погляд на навчання
Ірпінська середня загальноосвітня школа №1 отримала інтерактивну мобільну панель на підлоговій пересувній стійці. Про це повідомляють у пресслужбі Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.
«Пристрій оснащено вмонтованим потужним комп’ютером з операційною системою Андроїд та підключенням до інтернету. Інтерактивний дисплей забезпечує унікальні можливості для спільної роботи з просторовими даними, текстами, таблицями, відео, зображеннями і графічними об’єктами, в тому числі 3D. Це унікальна можливість створення інтерактивного простору для проведення уроків, лекцій, презентацій та масових заходів», – йдеться у повідомленні управління.









Всього комментарів: 0