fbpx
Uncategorized, Ірпінь, Слайдер

78 сесія ІМР: скандал, протести та скасування сесії

Четвер, 13 Лютого 2020 | 14:17

Сьогодні,   13  лютого  мала  відбутись 78  сесія Ірпінської  міської ради,  та  з  причини  відсутності  кворуму  сесію скасували. Не  зважаючи на це,  сесія  запам’яталася кожному  з  присутніх.

Сьогодні  нагородили  мам-героїнь,  танцюристів  та спортсменів та  привітали  почесних  громадян Ірпеня грамотами, квітами  та  оваціями.

Разом  з  тим Ірпінська міська  рада  вручила  ключі  від нової  машини  медичної  допомоги  Сергію  Данішу,  який  виступив  із  вдячністю  за  подароване  авто  та наголосив  на  подальшій співдружності  Коцюбинського та Ірпеня.

Також виступив  ректор Університету  ДФС  України  Павло Пашко  з  проханням  зберегти університет в Ірпені та  розширити  його територію.

На засіданні  був представлений новий  голова Ірпінської поліції Валерій_Євтушенко,   який  акцентував  увагу на тому,  що  порушені  кримінальні справи  будуть розслідувані  та  пообіцяв виконувати свою роботу  чесно та непідкупно.

Після  виступу  селищного голови Гостомеля   Юрія Прилипка  ситуація  в  залі Ірпінської  міської  ради  загострилася  і  перейшла   в конфліктну стадію.   Поліція  намагалася  забезпечити порядок  та  зібрала  заяви  про порушення правопорядку під час  засідання.

В результаті,  в  зв’язку  з  відсутністю кворуму,  сесію перенесли на  березень.

Опубліковано Газета "Ірпінський вісник" Четвер, 13 лютого 2020 р.

Четвер, 05 Березня 2020
11:47

Поліцейські Ірпеня розшукали двох нападників, які пограбували чоловіка з вадами здоров’я

Не зважаючи на те, що зловмисники встигли продати викрадений мобільний телефон, поліцейські у законному порядку вилучили речовий доказ у ...

Вівторок, 30 Липня 2019
10:19

Якісним дорогам бути! Президент підписав указ щодо підвищення якості доріг

За результатами наради щодо дорожньої інфраструктури Президентом було підписано указ про створення умов для розвитку та підвищення якості ...

Четвер, 15 Жовтня 2020
13:14

Працівники поліції знайшли наркотики у жителя Ірпеня

Працівники поліції охорони відпрацьовували виклик про домашнє насилля у сім’ї, яка проживає по вулиці Соборній в Ірпені, з’ясовуючи причини ...

Середа, 23 Жовтня 2019
9:29

Ірпінський госпіталь отримав гуманітарну допомогу з США

Ірпінський військовий госпіталь Міністерства Оборони України отримав партію гуманітарного медичного вантажу з США доставлений Support ...