15 спортсменів Ірпінської громади представляли Київщину на чемпіонаті Львівської області
15 спортсменів Ірпінської громади представляли Київщину на чемпіонаті Львівської області. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
Як стало відомо, 13-14 травня в місті Львові відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з Тхеквондо ВТФ
У змаганнях взяли участь близько 200 учасників з Львівської області, Хмельницької, Івано-Франківської, Вінницької.
15 спортсменів Ірпінської громади представляли Київщину та вибороли:
- 6 золотих медалей;
- 4 срібних медалей;
- 3 бронзових медалей.
«Вітаємо переможців та призерів чемпіонату! Бажаємо подальших успіхів та яскравих перемог», – додають у пресслужбі.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0