13:55/Ірпінь
5 закладів загальної середньої освіти Ірпінської громади отримали навчальні кабінети: деталі
Четвер, 29 Грудня 2022 | 10:47
5 закладів загальної середньої освіти Ірпінської міської територіальної громади отримали навчальні кабінети. Про це повідомили в Управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради.
Як стало відомо навчальні кабінети отримали:
- Ірпінський ліцей №1 – кабінет математики;
- Ірпінський ліцей №2 – кабінет хімії;
- Ірпінський академічний ліцей «Мрія»- кабінет фізики;
- Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст»- кабінет біології;
- Ірпінський академічний ліцей НУБіП – кабінет фізики.
До кожного комплекту входить технічне обладнання: інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, комп’ютер, цифрова документ-камера, БФП ( принтер, ксерокс, сканер), цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс та освітнє програмне забезпечення MozaBook.
Сучасне інтерактивне обладнання кабінетів дасть змогу вчителям проводити демонстраційні експерименти, лабораторні та практичні роботи, готувати STEM- проекти із застуванням цифрової вимірювальної лабораторії.
«Дякуємо Департаменту освіти і науки КОДА за допомогу у створенні якісного освітнього простору у закладах освіти громади та надану можливість зробити навчання учнів цікавим та змістовним. Вже найближчим часом після зимових канікул учні розпочнуть навчання у нових обладнаних кабінетах», – зауважили в управлінні.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0