8 132 жителів Київщини вже отримали бустерну дозу вакцини
8 132 жителів Київщини вже отримали бустерну дозу вакцини. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
«Бустерна доза вакцини дозволяє ще більш ефективно захистити себе від наслідків коронавірусу. Зараз її можуть зробити всі жителі області, які пройшли повний курс вакцинації 6 або 9 місяців тому. Для цього потрібно звернутись до будь-якого центру чи пункту вакцинації на території регіону», – повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
Як повідомляється, на Київщині функціонують 33 центри та 207 пунктів щеплень. Із початку вакцинальної кампанії щеплення зробили понад 855 тисяч людей, із них більш ніж 818 тисяч отримали дві дози вакцини.
Раніше ми писали, що в Ірпені розпочалася вакцинація бустерною дозою.








Всього комментарів: 0