В Ірпінській міській поліклініці відбувся День донора
В Ірпінській міській поліклініці відбувся платний День донора. До якого долучилися співробітники Муніципальної варти Ірпеня. Про це повідомив начальник Мунварти Микола Ковальчук.
«Бути донором – це продовжити, а іноді й врятувати життя людини. Не потрібно думати, що це зробить за тебе хтось інший! В усьому світі розвинуте безкоштовне донорство, а у нас 70% донорів – це родичі або близькі тих, хто опинився в лікарні. Здача крові відбувається під наглядом лікарів, тож боятися донорства не варто. Кров у аптеці не купити! Даруйте життя іншим та будьте здорові самі!», – написав він.
Акція добровільного забору крові була організована традиційно для КНП «Київський міський центр крові».








Всього комментарів: 0