fbpx
Новини, Слайдер, Україна

В Україні загинули 183 дитини внаслідок російського вторгнення

Понеділок, 11 Квітня 2022 | 12:15

Станом на 11 квітня внаслідок російської агресії в Україні загинули 183 дитини та більше 342 отримали поранення. Про це повідомили у пресслужбі Офісу Генерального прокурора України.

«Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях», – зазначили у пресслужбі.

Найбільше постраждалих у Донецькій області – 110, Київській – 98, Харківській – 76, Чернігівській – 54, Миколаївській – 40, Луганській – 35, Запорізькій – 22, Херсонській – 29, столиці – 16, Сумській – 16, Житомирській – 15.

Під час фіксації кримінальних правопорушень, скоєних на території смт. Ворзель в Київській області виявлено тіло 15-річного хлопця з вогнепальними пораненнями.

14 березня в результаті обстрілу села Розважів Вишгородського району Київської області від отриманих поранень загинули два хлопчики 12 та 14 років.

У м. Бородянка Київської області внаслідок обстрілів загинула сім’я з 5-річною дитиною. Їхні тіла виявлені лише зараз.

10 квітня внаслідок артобстрілу селища у Покровському районі Донецької області 16-річний хлопець отримав поранення.

9 квітня внаслідок артилерійського обстрілу російськими військовими села Станіслав Білозерського району Херсонської області 14-річна дівчинка отримала вогнепальне поранення шиї із пошкодженням спинного мозку.
Як повідомляється, через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 938 закладів освіти. 87 з них зруйновано повністю.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.
Четвер, 23 Грудня 2021
11:00

В Україні встановлено нові тарифи на розподіл газу

22 грудня було встановлено нові тарифи на послуги з розподілу газу на 2022 рік для 40 операторів газорозподільних систем (ГРС). Відповідне ...

Четвер, 14 Грудня 2023
10:39

На Київщині енергетики ДТЕК переходять у посилений режим роботи: причина?

Сьогодні, 14 грудня, через негоду на Київщині енергетики ДТЕК переходять в посилений режим роботи. Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК. За ...

Четвер, 20 Серпня 2020
14:13

В Ірпені пройде чергова толока

22  серпня  з  8:30 до 12:00  пройде  чергова  толока  в Ірпені.  Про це повідомляється  в  группі ЧИСТИЙ ІРПІНЬ Друзі, кожен тиждень у ...

Субота, 18 Березня 2023
9:29

Володимир Карплюк взяв участь у засіданні ради директорів Конфедерації будівельників України

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк взяв участь у засіданні ради директорів Конфедерації будівельників України. Про це він ...