fbpx
Новини, Слайдер, Україна

В Україні загинули 183 дитини внаслідок російського вторгнення

Понеділок, 11 Квітня 2022 | 12:15

Станом на 11 квітня внаслідок російської агресії в Україні загинули 183 дитини та більше 342 отримали поранення. Про це повідомили у пресслужбі Офісу Генерального прокурора України.

«Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях», – зазначили у пресслужбі.

Найбільше постраждалих у Донецькій області – 110, Київській – 98, Харківській – 76, Чернігівській – 54, Миколаївській – 40, Луганській – 35, Запорізькій – 22, Херсонській – 29, столиці – 16, Сумській – 16, Житомирській – 15.

Під час фіксації кримінальних правопорушень, скоєних на території смт. Ворзель в Київській області виявлено тіло 15-річного хлопця з вогнепальними пораненнями.

14 березня в результаті обстрілу села Розважів Вишгородського району Київської області від отриманих поранень загинули два хлопчики 12 та 14 років.

У м. Бородянка Київської області внаслідок обстрілів загинула сім’я з 5-річною дитиною. Їхні тіла виявлені лише зараз.

10 квітня внаслідок артобстрілу селища у Покровському районі Донецької області 16-річний хлопець отримав поранення.

9 квітня внаслідок артилерійського обстрілу російськими військовими села Станіслав Білозерського району Херсонської області 14-річна дівчинка отримала вогнепальне поранення шиї із пошкодженням спинного мозку.
Як повідомляється, через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 938 закладів освіти. 87 з них зруйновано повністю.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.
Понеділок, 11 Жовтня 2021
10:15

Нове життя: озеро Гостомеля очистять і облагородять до весни

У Гостомелі почали очищувати та облаштовувати центральне озеро. Очікується, що до 1 квітня 2021 року усі роботи буде завершено. Про це ...

Середа, 22 Грудня 2021
14:00

Київська область виходить із «червоної» зони епідемічної небезпеки

З 23 грудня на території Київської області скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняла Державна комісія з ...

Понеділок, 15 листопада 2021
11:00

На Ірпінську МТГ чекають відключення світла: де і коли

Цього тижня на Ірпінь знову чекають планові відключення світла. Де заплановано проведення ремонтних робіт, розповіли у пресслужбі «ДТЕК ...

Субота, 20 Лютого 2021
12:28

За перший місяць 2021 року платники Київщини забезпечили надходження на суму більше 165 млн грн майнових податків

У січні платники пристоличного регіону спрямували до бюджетів громад 165,3 млн грн майнових податків. Про це повідомив заступник начальника ...