fbpx
Новини, Слайдер

Армія росії буде використовувати застарілу радянську техніку через великі втрати – розвідка

Четвер, 21 Квітня 2022 | 14:00

Для відновлення бойових спроможностей збройні сили росії все частіше вдаються до використання техніки радянського виробництва, яка довгий час (з 1970-х років) перебувала на базах зберігання. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«Рішучий спротив та стійкість української армії… створили необхідність постійного поповнення особовим складом та військовою технікою російського угрупування у зв’язку із великими втратами», — зазначили у розвідці.

Як повідомляється, значна увага приділяється збільшенню можливостей артилерійських та ракетних підрозділів для здійснення безперервних обстрілів українських міст.

Зокрема, протягом квітня:

  • з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння (РАО) (Уссурійськ, Приморський край) Східного ВО знято 18 САУ «Мста-С»;
  • з 94 арсеналу ГРАУ (Омськ) – 28 САУ «Акація»;
  • з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагаринський, Свердловська обл.) центру матеріально-технічного забезпечення Центрального ВО здійснюється переміщення до бази зберігання РАО (Новочеркаськ) 15 САУ «Мста-С», 5 САУ «Акація», 20 САУ «Гвоздика»;
  • з 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.) – 15 РСЗВ «Ураган» та 11 ТРК «Точка-У».

«Крім того, у н.п. Києвський (Московська обл.) зафіксовано переміщення ешелону у складі: 6 РСЗВ «Град»; 8 РСЗВ «Ураган» та 7 ТЗМ РСЗВ «Ураган». За попередніми даними техніка знята з арсеналів Західного ВО», – підсумували у розвідці.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці уFacebook та у  Telegram-каналі.

Середа, 31 Серпня 2022
13:03

«Янголи Ірпеня» передали гігієнічні набори містянам

ГО «Янголи Ірпеня» передали гігієнічні набори містянам. Про це повідомляє Артур Гончаренко. «Допомогли гігієнічними наборами мешканцям ...

Понеділок, 16 Жовтня 2023
15:03

Витратять 1,2 млн гривень: Ірпінь придбає 8 квадрокоптерів для ЗСУ

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради планує до середини листопада придбати вісім квадрокоптерів фірми DJI Mavic для потреб Збройних сил ...

Неділя, 26 Квітня 2026
12:09

Комунальне підприємство «Управління благоустрою міста» відзначає 30-річчя з дня заснування

Підприємство було створене 25 квітня 1996 року і за цей час пройшло шлях від невеликої структури до потужної команди, яка щодня працює для ...

П’ятниця, 03 Червня 2022
13:40

Ірпінь відвідав генеральний секретар РЄМР та представниця АМУ

{:uk} Ірпінь відвідав генеральний секретар Ради європейських муніципалітетів і регіонів Фабріціо Россі та представниця Асоціації міст України ...