Безкоштовний маршрут для школярів
Ірпінських школярів почали безкоштовно возити на навчання ще на одному маршруті.
Відсьогодні ірпінських школярів і студентів коледжів почали безкоштовно підвозити на навчання ще на одному автобусному маршруті.
Йдеться про автобус №392, який із 7:30 до 8:00 без оплати перевозить дітей від 11-ї лінії (військового госпіталю) до автостанції на вул. Авіаконструктора Антонова.








Всього комментарів: 0