fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Antiterror Security Group & Мунварта: в Ірпені стане ще комфортніше та безпечніше

Вівторок, 21 Грудня 2021 | 17:42

Охоронна компанія ANTITERROR SECURITY GROUP допомагатиме Муніципальній варті Ірпінської міської ради стежити за громадським порядком на території громади. Сьогодні директор охоронної компанії Дмитро Орлов та керівник Мунварти Микола Ковальчук підписали відповідний меморандум про співпрацю (відео).

За словами Миколи Ковальчука, відтепер у місті буде ще безпечніше, адже за безпеку відповідатиме більше фахівців. «Чим більше задіяно ресурсів для виконання функції дотримання безпеки в місті, тим місто буде безпечнішим. Крім цього, фахівці охоронної компанії надаватимуть нам інформацію про те, що відбувається у відкритих публічних місцях та рекреаційних зонах, щоб ми могли оперативно реагувати на порушення», – запевняє він.

Оскільки, охоронна компанія ANTITERROR SECURITY GROUP має велику кількість екіпажів та добре підготовлених фахівців, реагування на правопорушення у місті відбуватимуться ще якісніше. А нещодавно у компанії ще й з’явилися нові екіпажі та побільшало фахівців. «На початку місяця наша компанія була додатково укомплектована новими екіпажами та посилена особовим складом», – повідомляє начальник відділу фізохорони ANTITERROR SECURITY GROUP Вадим Матвієнко.

Раніше ми писали, що охоронець – це професія, якої треба вчитися, а перед тим, як фахівця беруть на роботу, він проходить співбесіду в першу чергу з психологом і юристом, а не з інструктором з патрулювання чи спортивної підготовки. Про особливості функціонування охоронної компанії та роботи охоронця ексклюзивно розповів директор ANTITERROR SECURITY GROUP Дмитро Орлов.

Як він пояснює, охоронці у групі швидкого реагування, повинні мати високий рівень підготовки, щоб уникнути тяжких наслідків при виконанні своїх обов’язків, вони проходять спеціальне навчання. І це не тільки на початку роботи, своїх співробітників компанія навчає постійно. «Вони проходять курси з медицини, щоб знати, як надавати першу домедичну допомогу, а також стажування і співбесіди з юристами, які роз’яснюють їхні права та як правильно кваліфікувати їхні дії. Також у нас є вогнева підготовка, де охоронці у тирі вчяться правильно поводитися із вогнепальною зброєю. Крім цього, вони займаються з інструктором, який вчить їх правильно патрулювати та заходити на об’єкт, щоб затримати злочинця. Адже,  найголовніше – вміти правильно затримати злочинця, щоб не скалічити себе та іншу людину. Це надважливі речі і тому, фахівці займаються із хлопцями постійно», – підкреслює Дмитро Орлов та додає, «будь-які навики потрібно постійно перевіряти та вдосконалювати і тому, окрім навчань, наші бійці проходять кожного місяця тестування та складають заліки».

Прочитати детальніше про особливості роботи охоронної компанії, підготовку фахівців, найкращий захист для батьків та дітей, а також про те, як правильно обрати охоронну компанію – можна ТУТ.

Нагадаємо, що це не вперше ANTITERROR SECURITY GROUP робить добрі справи та допомагає іншим. Нещодавно компанія почала безкоштовно охороняти дитячий творчий клуб для дітей з обмеженими можливостями «Дивосвіт». Фахівці встановили в приміщенні «тривожну кнопку» і тепер вихованці та персонал закладу у безпеці.

Понеділок, 08 листопада 2021
11:22

MOLODIST розпочала будівництво другої черги ЖК «Молодість»

Інвестиційна група MOLODIST розпочала будівництво другої черги житлового комплексу під однойменною назвою «Молодість». Про це повідомляють у ...

Понеділок, 24 Лютого 2020
22:38

В Ірпені “Ягуар” наїхав на дитину

Сьогодні,   о 17:40 на зупинці громадського транспорту в м. Ірпінь біля гуртожитку УДФС, автомобіль "Ягуар" збив дитину. Поліція встановила, ...

Середа, 22 Липня 2020
9:48

В Ірпені закрили військкомат- підозра на COVID-19

В Ірпені у військкоматі  обмежили прийом громадян на певний  час. Причиною стала підозра на захворювання короновірусною  інфекцією у родині ...

П’ятниця, 19 листопада 2021
9:00

Сьогодні очікується найдовше за 580 років часткове місячне затемнення

У п’ятницю, 19 листопада, спостерігатиметься найдовше часткове місячне затемнення з 1440 року. Про це повідомляє NYT. Зазначається, що ...