Більше не партнери: Ірпінь розірвав угоду про співробітництво з білоруським містом Молодєчно
Ірпінь розірвав угоду про співробітництво та партнерство з білоруським містом Молодєчно. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
Таке рішення було ухвалене сьогодні під час засідання двадцять першої сесії Ірпінської міської ради.
«Ми не можемо мати дружні відносини з країною, звідки до нас заходять ворожі війська, звідки ведуться обстріли», – зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0