В Ірпені побудували будинок для безпритульних котів
В Ірпені продовжують встановлювати будиночки для безпритульних котів. Про це повідомила керівниця служби захисту та лікування тварин Євгенія Мельник на своїй сторінці у Facebook.
Першу котохату встановили біля міськради Ірпеня в січні минулого року. Добросердні містяни постійно годують дворових котів.
Як повідомляється, приклад Ірпеня надихнув сусідів, 2 двоповерхові котохати встановили за підтримки ЖК «Атмосфера» в місті Вишневе. Усього ж за рік у двох містах збудували більше 10 котячих осель.
«До проєкту може долучитися кожен бажаючий, взявши тварину додому або допомігши годувати безпритульних котиків», – зазначає голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
Надалі схожі оселі планують будувати й для безпритульних собак.








Всього комментарів: 0