10:55/Ірпінь
Чотири партії підписали «Меморандум більшості» в Ірпінській раді
Понеділок, 16 листопада 2020 | 19:04
Депутати, обрані від ВО Батьківщина, ВО Свобода, Європейська Солідарність і ГОЛОС, щойно підписали Меморандум про створеня більшості в Ірпінській міській раді нового скликання. 










Всього комментарів: 0