Центральне озеро Гостомеля очистять і з’єднають з Рокачем
У Гостомелі проводять роботи з очищення центрального озера. Наразі над плавучою платформою «Амфібія» підіймаються мулові відкладення з дна, повідомляє Газета Гостомеля.
Як зазначається, у перспективі буде прокладено канал між водоймою на Рокачі та озером, щоб дві водойми мали сполучення й оздоровлювали власну екосистему. Також заплановано облаштування пляжної зони з вирівнюванням та озелененням берегів.
Раніше ми писали, що у Гостомелі вже розпочали очищувати та облаштовувати центральне озеро. Очікується, що до 1 квітня 2021 року усі роботи буде завершено.









Всього комментарів: 0