Давид Арахамія: переговори України та РФ відновляться 1 квітня
1 квітня відновляться переговори України з Росією в онлайн-форматі . Про це повідомив глава української делегації Давид Арахамія у Telegram.
«На переговорах у Туреччині ми також оголосили, що зараз потрібна була зустріч лідерів двох держав. Російська делегація відповіла, що для початку потрібно мати більш узгоджений проєкт договору. Через тиждень ми напрацюємо те, що залежить від учасників переговорного процесу», – написав глава української делегації.
Давид Арахамія зазначив, що після цього можливо будуть зустрічатися президенти країн.
За його словами, Україна наполягає, щоб така зустріч відбулася не на території Росії чи Білорусі.
Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0