Дітей Ірпеня запрошують намалювати малюнок «Дякуємо, що допомагаєте Ірпеню»
Дітей Ірпеня запрошують намалювати малюнок «Дякуємо, що допомагаєте Ірпеню». Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк на своїй сторінці у Facebook.
«Потрібні дитячі малюнки! Друзі! Давайте особливо подякуємо усім-усім, хто допомагає нашому місту і його мешканцям», – написала вона.
Антонюк зазначила, що малюнки з написаними словами «Дякуємо, що допомагаєте Ірпеню», приймаються в Ірпінській дитячій бібліотеці на вул. Шевченка, 3а до 16:00 1 липня.
Вона зауважила, що напис можна робити будь-якою мовою світу, крім мови російських окупантів.
«Чекаємо ваші роботи! Автори перших 20 – отримають солодкі сюрпризики», – підсумувала Антонюк.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0