До Ірпеня завітали сенатори США
Американські сенатори відвідали Ірпінь. Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebook.
Візит здійснили сенатор від штату Огайо Адам Сміт, сенатор від Коннектикуту Майкл Квіглі, сенаторка Нью-Гемпшира Міккі Шеррілл, сенаторка від Міннесоти Елісса Слоткін та сенатор від Північної Дакоти Майкл Уолтц.
«Показали їм нашу «дорогу життя» – міст через річку Ірпінь, яким ми евакуювали понад 40 тисяч людей та один із найбільш пошкоджених від обстрілів російської армії мікрорайон міста. Також розповів історію боротьби нашої громади. Щиро дякую сенаторам за слова підтримки та запевнення в тому, що Америка й надалі допомагатиме нам у боротьбі з рашизмом!», – зазначив Маркушин.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.









Всього комментарів: 0