fbpx
Новини

Facebook планує змінити назву

Четвер, 21 Жовтня 2021 | 20:15

Корпорація Facebook, якій крім однойменної соцмережі належать Instagram, WhatsApp і Oculus, планує наступного тижня змінити назву. Про це повідомляє The Verge з посиланням на джерела.

Про зміни глава Facebook Марк Цукерберг розповість на щорічній конференції Connect 28 жовтня. При цьому нова назва можуть оголосити і раніше. Зараз його знають навіть не всі члени вищого керівництва компанії, стверджує The Verge.

Ребрендинг компанії, ймовірно, дозволить «звільнити» прогресивні технологічні проєкти, розвитком яких займається Цукерберг, від підвищеної уваги ЗМІ до роботи соцмереж, що належать Facebook. Крім того, найменування компанії буде відображати прагнення до створення «метавсесвіту», про розробку якого стало відомо в кінці липня.

За даними The Verge, нова назва може бути пов’язано з Horizon – новим додатком Facebook для роботи в віртуальних офісах.

Facebook не перша технологічна компанія, яка змінила назву при розширенні масштабів. У 2015 році Google створила холдингову структуру Alphabet, до якої увійшли не тільки Google, але і виробники безпілотних автомобілів і медичні компанії. А в 2016 році Snapchat перейменувалася в Snap і стала позиціонувати себе в тому числі як розробник камер.

Нагадаємо, розробники продовжують доопрацьовувати месенджер WhatsApp, забезпечуючи нові можливості. Декілька днів тому представники компанії анонсували удосконалений алгоритм наскрізного шифрування даних, що передаються у додатку. Крім того, була покращена робота популярної серед користувачів функції «Голосові повідомлення».

Четвер, 24 Грудня 2020
15:03

Відбулася четверта сесія 8-го скликання у Ірпінській міській раді (Фото)

Сьогодні, 24-го грудня, 0 10:00 відбулась четверта сесія 8-го скликання у Ірпінській міській раді. Було розглянуто 288 питань. ...

Четвер, 11 Лютого 2021
15:38

Розіграш на 500 грн від «Ірпінського Віснику»

Газета «Ірпінський Вісник» влаштовує розіграш сертифікату на 500 грн(покупка книг) у Видавництві Старого Лева. Не могли ж ми залишити без ...

Понеділок, 22 листопада 2021
17:00

У Лондоні відбулася прем’єра постановки про Бабин Яр

У лондонському JW3 (Єврейському громадському центрі) 21 листопада відбулася прем’єра постановки «Songs for Babyn Yar» — «Наш спів для Бабиного ...

Четвер, 21 Жовтня 2021
9:00

Район & територіальна громада: у Козинцівській школі з’явиться стадіон

У Козинцівській школі Ірпінської громади збудують спортивний стадіон. Частину коштів на будівництво виділить Бучанська районна рада, а частину ...