Гостомельський ліцей №1 запрошує на роботу педагогів
Гостомельський ліцей №1 запрошує на роботу педагогів. Про це повідомив Володимир Захлюпаний.
Отже, на роботу запрошують вчителів:
-
математики;
-
біології;
-
хімії;
-
української мови.
Нагадаємо, Ірпінчан закликають пітримати петицію на підтримку «Відбудова ірпінського Ліцею №3, який найбільше постраждав від агресії РФ серед освітніх закладів громади».
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0