fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Інвестиційна рада Ірпеня запрошує міжнародних спеціалістів до відбудови міста (відео)

Середа, 06 Квітня 2022 | 14:45

Інвестиційна рада Ірпеня запрошує міжнародних спеціалістів до планування сталої відбудови міста. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк у Telegram – відео.

Як стало відомо, запрошують архітекторів, дизайнерів, проектувальників, транспортників та спеціалістів з міського планування з Європи та Америки до міжнародної робочої групи зі сталої відбудови Ірпеня.

Як повідомляється, перше засідання робочої групи відбудеться в онлайн-форматі 30 квітня о 10.00 на платформі Zoom.

Реєстрація до участі за посиланням.

Додаткова інформація за телефону: 0960218977 Ірина Ярмоленко.

Учасники які попередньо зареєструвалися отримають:

  •  генеральний план міста,
  • проектні розробки,
  • фото та відео-огляди міста «до» та «після» військових боїв з російськими окупантами.

Як зазначається, в подальшому будуть сформовані групи за напрямками, які в тому числі здійснюватимуть планування бюджету та закриватимуть фандрейзингову частину.

«Саме в Ірпені ціною людських втрат та майже повної руйнації міста було зупинено російського ворога до входу в Київ. Ми запрошуємо міжнародних партнерів України допомогти у відновленні інфраструктури Ірпеня та надати техніку для розчистки наслідків руйнації в Ірпені та допомогу для відбудови міста», – пояснює складність ситуації міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

«В місто невдовзі повертатимуться люди. Наразі в Ірпені зруйнована більшість людських домівок, міських будівель та інфраструктурних об’єктів», – пояснює важливість старту відновлювальних робіт Володимир Карплюк.

Нагадаємо, після російської навали на Приірпінні зруйновано 5 мостів.

Раніше ми писали, що іноземні ЗМІ показали світу звільнений Ірпінь.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Понеділок, 04 Січня 2021
11:40

Нафтогаз похвалився рекордними запасами газу

Українські підземні сховища газу в 2020 році накопичили 28,3 млрд м³ - це кращий показник за останні 10 років. Незважаючи на це, в січні тариф ...

П’ятниця, 29 Квітня 2022
11:00

Оприлюднено списки загиблих на Приірпінні, тіла можна забрати у морзі Бучі

Морг у Бучі просить знайти родичів з цього списку, щоб віддати тіла для поховання. Прохання до всіх допомогти передати інформацію таким ...

Середа, 21 Жовтня 2020
12:27

Створюється штаб з протидії пандемії

Верховна Рада України у вівторок, 20 жовтня, рекомендувала президенту Володимиру Зеленському створити й очолити Національний штаб з протидії ...

П’ятниця, 22 Жовтня 2021
10:00

Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня

У ніч проти 31 жовтня, неділі, о 4 годині ранку українці переходять на зимовий час, тобто переводять стрілки годинника на 1 (одну) годину ...